Aneta & the Soul Uncles + The Greens

Aneta & the Soul Uncles + The Greens
Lis
4
otevření klubu
19:30
Vstupné od: 250 Kč Akce na FB »
Vstupenky na místě

ANETA AND THE SOUL UNCLES je stále relativně nově vzniklá kapela, ve které se sešli ostřílení muzikanti, kteří se předtím sice znali z předešlých projektů a potkávali se s různými kapelami na festivalech po celé ČR, ale nikdy spolu v téhle sestavě neúčinkovali na jednom podiu. Myšlenka na společný projekt nějakou dobu zrála a výsledkem je třaskavá, charismatická a pozitivní energií nabitá směs popu, soulu a funku, které vévodí fenomenální zpěvačka a frontmanka Aneta Hollandrová (ex Prague Conspiracy).
Spolu s ní jsou zakládajícími členy bubeník Miki Nop, baskytarista Wilco Versteeg a kytarista Honza Šobr (všichni bývalí dlouholetí členové Sto zvířat), kteří k sobě přizvali zkušeného klávesistu Hynka Obsta. Pro celkový zvuk kapely jsou charakteristické nezaměnitelné trojhlasé vokály, o které se spolu s Anetou starají Bára Švarcová a Nikol Držmíšková, a také dechová sekce, kterou tvoří matadoři české hudební scény Radek Němec a Honza Šatra (Moondance Orchestra, Laura a její tygři, YoYo band).
Kapela hraje z drtivé většiny vlastní tvorbu inspirovanou soulem, popem a funkem.

THE GREENS je domácí folk / pop kapela, která se sama popisuje jednoduše - No dobře, nejsme moc normální. Vlastně nejsme vůbec normální a k tomu nejsme ani kapela, jsme prostor, kde si jako parta přátel dobíjíme baterky a vybíjíme vztek. Jsme místo, kde se cítíme dobře a jsme šťastní a tak doufáme, že to z nás je cítit, vidět, ale hlavně slyšet!

Otevírací doba
dle situace
Vstupné

Vždy inviduální podle akce

FB: @mcFABRIKA
IG: @mcfabrika

Email: produkce@mcfabrika.cz

Hudební klub mcFABRIKA
Jeronýmova 6
(ve dvoře - vchod průjezdem)
370 01 České Budějovice
Hudební klub mcFABRIKA mapa

Společnost rafofactory s.r.o. (sídlem Úzká 5/1, 373 71, Rudolfov, IČ 09781412) je zapsána od 1. 1. 2021 v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích pod sp.zn. 30564 C.

Anycoders