Dropout Kings (USA) + Up!Great

Čer
20
Čt
otevření klubu
19:00
Vstupné od: 390 Kč Akce na FB »
Vstupenky na místě

Dropout Kings /USA/ je americká nu metalová kapela z Phoenixu v Arizoně, která vznikla v roce 2016. DOK jsou generační evolucí rockových kapel plných rapu, jako jsou Linkin Park a Limp Bizkit, spojují heavy metalový zvuk s progresivními rytmy hip hopu a trap music. Dropout Kings vydali dvě alba - Audiodope a Riot Music a jedno EP - GlitchGang. Po americkém turné kapela zamíří do Evropy na své European Summer tour a je jasné, že se Dropout Kings snaží, aby svět slyšel jejich příběh.
https://dropoutkingsmusic.com/
https://www.facebook.com/DropoutKingsAZ/
https://www.instagram.com/dropoutkingsaz/

 

Up!Great /CZ/
Veronica Hurt a její chlapci.
HC/rock/nu-metalový mix s absolutní ženskou energií. Vydali tři desky, milují míchání stylů nejen ve vlastní tvorbě, ale rádi spojují svá živá vystoupení s kapelami různých žánrů.
Sdíleli pódia s ukrajinskou crossoverovou smrští Jinjer a v průběhu minulých let se často objevovali na pódiích po boku moldavských nu-metalistů Infected Rain, stáli na pódiích s kapelami Guano Apes, Dagoba, Space Of Variations, Evermorphing a dalšími. Z dosud posledního alba “Mad Images” jsou zatím venku tři singly s videoklipy - “Everyone Knows the Truth”, “Why?!” a “Fears”.
www.upgreat.cz
https://m.facebook.com/UPGREAT-156701666757/
https://www.instagram.com/upgreat_band_cz/

Otevírací doba
dle situace
Vstupné

Vždy inviduální podle akce

FB: @mcFABRIKA
IG: @mcfabrika

Email: produkce@mcfabrika.cz

Hudební klub mcFABRIKA
Jeronýmova 6
(ve dvoře - vchod průjezdem)
370 01 České Budějovice
Hudební klub mcFABRIKA mapa

Společnost rafofactory s.r.o. (sídlem Úzká 5/1, 373 71, Rudolfov, IČ 09781412) je zapsána od 1. 1. 2021 v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích pod sp.zn. 30564 C.

Anycoders