Filmový Klub Fabrika - Vymítač ďábla

Říj
18
St
otevření klubu
19:00
Vstupné od: 100 Kč Akce na FB »
Vstupenky na místě

Film se bude promítat na velkoplošné projekci, zvuk zapojený přes klubový PA systém, v původním znění s českými titulky. Kapacita klubu je 100 osob (sezení), vstupné 100 Kč. Vstupenky bude možné zakoupit předem na Xticket.cz, od 1.9. Klubový bar bude plně k dispozici.

19:00 otevření klubu, 20:00 projekce

VYMÍTAČ ĎÁBLA (THE EXORCIST) 1973
link - https://www.csfd.cz/film/3190-vymitac-dabla

CSFD - U dvanáctileté Regan (Linda Blair) se zničehonic objeví příznaky podivné nemoci, která zpočátku vypadá nevinně, avšak každým dnem sílí. Její obličej získává stále hrůznější podobu, hrubým nelidským hlasem vykřikuje rouhavá a oplzlá slova, vznáší se nad postelí a hlava se jí otáčí v nepřirozených úhlech. Doktoři, psychologové a psychiatři jsou bezradní a stav mladé dívky se neustále zhoršuje. Regan způsobí smrt matčina přítele a před očima šokovaných svědků masturbuje krucifixem. Jediným možným řešením jak dívku zachránit se jeví být starobylá praktika vymítání. Již není pochyb, že nešťastná dívka je posedlá ďáblem...
Tento Friedkinův perfektně inscenovaný psychologický horor vyvolal během svého prvního uvedení skandál světového formátu a mnoho ostrých diskuzí ohledně etické stránky účasti nezletilé Lindy Blair na tomto snímku. Ve své době měl tento film nejen kritiky, ale i obhájce. Jedním z nich byl i světoznámý spisovatel, scénárista a režisér Stephen King, který vidí Exorcistu jako metaforu k prohlubující se generační krizi.

Otevírací doba
dle situace
Vstupné

Vždy inviduální podle akce

FB: @mcFABRIKA
IG: @mcfabrika

Email: produkce@mcfabrika.cz

Hudební klub mcFABRIKA
Jeronýmova 6
(ve dvoře - vchod průjezdem)
370 01 České Budějovice
Hudební klub mcFABRIKA mapa

Společnost rafofactory s.r.o. (sídlem Úzká 5/1, 373 71, Rudolfov, IČ 09781412) je zapsána od 1. 1. 2021 v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích pod sp.zn. 30564 C.

Anycoders