!!! PŘESUNUTO !!! THE EXPLOITED (UK) + N.V.Ú.

Kvě
21
Út
otevření klubu
17:30
Vstupné od: 600 Kč Akce na FB »

Přátelé, nevíme kde začít...
  Jak jistě víte, Wattie (zpěv The Exploited) řeší dlouhodobý problém se srdcem. Na posledním koncertě se mu přitížilo a po návštěvě lékaře musel zrušit všechny koncerty v květnu. 24.5. ho čeká důležitá kontrola, po které bude vědět co a jak dál. Do té doby musí být v těžkém klidovém režimu, který absolutně vyvrací jakékoli koncertování. Řešíme samozřejmě náhradní termín, který taktéž bude jistý až po 24. květnu. Prosíme vás touto cestou, schovejte si své zakoupené vstupenky, alespoň do doby, dokud nový termín nebude jistý, moc nám to pomůže s aktuálním řešením této těžké situace. Budeme vás včas o všem informovat a samozřejmě, že v nejhorším případně vstupenky plnohodnotně refundujeme zpět.
  Přátelé, každopádně, 21.5. PUNKOVÝ VEČÍREK BUDE !!! Američtí TOTAL CHAOS pokračují v evropském tour, jejich koncert v termínu proběhne a to společně s domácími matadory dezinfekce , ve vnitřním prostoru klubu. Lístky budou brzy v předprodeji za libových 250 KČ. Odkaz & více informací již brzy. Všem moc děkujeme za pochopení a moc se omlouváme za komplikace, věřte, že je to mimo naše možnosti a že přesouvat již vyprodanou akci takového rozměru a to 14 dní před začátkem, je pro nás velice smutné a zároveň těžké břemeno. DĚKUJEME!
Mc Fabrika team

Otevírací doba
dle situace
Vstupné

Vždy inviduální podle akce

FB: @mcFABRIKA
IG: @mcfabrika

Email: produkce@mcfabrika.cz

Hudební klub mcFABRIKA
Jeronýmova 6
(ve dvoře - vchod průjezdem)
370 01 České Budějovice
Hudební klub mcFABRIKA mapa

Společnost rafofactory s.r.o. (sídlem Úzká 5/1, 373 71, Rudolfov, IČ 09781412) je zapsána od 1. 1. 2021 v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích pod sp.zn. 30564 C.

Anycoders