Projekce SVATBA JIŘÍHO KÁRY REMASTERED

Říj
11
St
otevření klubu
19:00
Vstupné od: 100 Kč Akce na FB »
Vstupenky na místě

Ve spolupráci s teamem, který se zasluhuje za kompletní remaster, uspořádáme projekci tohoto kultovního díla v klubu MC Fabrika, v Českých Budějovicích. Po skončení projekce proběhne otevřená debata o historii videa a o celkovém fenoménu Jiřího Káry a to přímo s tvůrci, kteří stojí za tímto skvostem. Po celou dobu bude otevřený klubový bar, takže bude i pivo, vole.

Stejně jako pražské projekce, je i tato kompletně nezisková, veškerý výdělek z této akce tak poputuje na podporu dvou zásadních azylových domů v Českých Budějovicích - Azylový dům Filia a Dům sv. Pavla.

Vstupné - základní předprodej činí 100 Kč (Xticket.cz) na získání místa na sezení. Na místě pak bude kasička na dobrovolné vstupné (výši příspěvku se meze nekladou... s naším slibem, že vše, do poslední koruny, předáme osobně do rukou příslušným osobám).

KAPACITA 100 OSOB !!! Klub bude připraven na sezení. Takže neváhej, ty vokurko vožralej, a kupuj lupen, protože o tohle prostě nechceš přijít!!!

 

Předprodej startuje 15.9. na Xticket.cz !!!

Otevírací doba
dle situace
Vstupné

Vždy inviduální podle akce

FB: @mcFABRIKA
IG: @mcfabrika

Email: produkce@mcfabrika.cz

Hudební klub mcFABRIKA
Jeronýmova 6
(ve dvoře - vchod průjezdem)
370 01 České Budějovice
Hudební klub mcFABRIKA mapa

Společnost rafofactory s.r.o. (sídlem Úzká 5/1, 373 71, Rudolfov, IČ 09781412) je zapsána od 1. 1. 2021 v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích pod sp.zn. 30564 C.

Anycoders