Therapy Sessions CZ vol. XV

Therapy Sessions CZ vol. XV
Lis
18
otevření klubu
20:00
Vstupné od: 590 Kč Akce na FB »
Vstupenky na místě

Nejtvrdší D&B párty slaví 15 let v ČR!
Therapy Sessions CZ se vrací do českobudějovického klubu MC Fabrika v pátek 18. listopadu 2022. Vašimi mozkovými vlnami otřese lineup, který se ohlédne za dalekou minulostí a zároveň všechny vystřelí do budoucnosti. Pozvali jsme legendy a dlouholeté přátele terapeutického setkání milovníků těch nejostřejších beatů a produkce z nejtemnějších hlubin drum&bassu. Extrémní léčbu vám naordinují zkušení terapeuti Robyn Chaos, Counterstrike, Forbidden Society, Shmidoo, Hungry Beats a další. Teď je čas koupit si nejlevnější vstupenky a pojistit si účast na tomhle legendárním večírku v prostoru, kde se po skvělých ohlasech na loňský ročník setkáme znovu. Potřebujete terapii!!!
-----------------------------------------
The hardest D&B party celebrates 15 years in the Czech Republic!
Therapy Sessions CZ returns to the MC Fabrika club in České Budějovice on Friday, November 18, 2022. Your brainwaves will be shaken by a lineup that will both look back at the distant past and send everyone into the future. We've invited legends and longtime friends of our therapeutic gathering for lovers of the sharpest beats and drum&bass production from the darkest depths. Extreme treatment will be administered by our expert therapists Robyn Chaos, Counterstrike, Forbidden Society, Shmidoo, Hungry Beats and others. Now is the time to buy the cheapest tickets and secure your attendance at this legendary party at a venue where we'll meet again after the great response to last year's event. You need therapy!!!

Otevírací doba
dle situace
Vstupné

Vždy inviduální podle akce

FB: @mcFABRIKA
IG: @mcfabrika

Email: produkce@mcfabrika.cz

Hudební klub mcFABRIKA
Jeronýmova 6
(ve dvoře - vchod průjezdem)
370 01 České Budějovice
Hudební klub mcFABRIKA mapa

Společnost rafofactory s.r.o. (sídlem Úzká 5/1, 373 71, Rudolfov, IČ 09781412) je zapsána od 1. 1. 2021 v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích pod sp.zn. 30564 C.

Anycoders